Aktuality

ZAHÁJENÍ PRACÍ V RÁMCI REVITALIZACE HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ

20.6.2019

Naše společnost Brno new station development a.s. na základě smlouvy o revitalizaci výpravní budovy ŽST Brno hlavní nádraží uzavřené s Českými drahami, a.s. záhájila opravu 1. nástupiště.

1. nástupiště bude uzavřeno pro veřejnost od 24.6. 2019 do 31.10. 2019. V nejbližší době je součástí revitalizace výpravní budovy ŽST Brno hlavní nádraží také plánována oprava odjezdové haly. O termínu zahájení prací v rámci odjezdové haly Vás budeme informovat taktéž na našich webových stránkách.

 

Vedení...

Nabídka volných prostor k pronájmu

16.1.2019

Nabízíme volné kancelářské prostory k pronájmu na ulici Benešova 703/21 včetně parkování.
Kanceláře mají celkovou rozlohu 53,3m² (viz schéma kanceláří).

Vedení společnosti
Brno new station development a.s.

Vyjádření společnosti ke kácení pajasanů žláznatých

27.11.2018

Vážení,

sdělujeme tímto za společnost Brno new station development a.s. stanovisko k pokácení 4 ks stromů (pajasanů žláznatých) nacházejících se před výpravní budovou hlavního vlakového nádraží v Brně.

Společnost Brno new station development a.s.  na základě smlouvy uzavřené s akciovou společností České dráhy provádí revitalizaci nádražní budovy, která je chráněnou památkou v majetku státu, resp. akciové společnosti České dráhy. V rámci tohoto projektu již společnost Brno new station development a.s. zrealizovala...

Kácení dřevin v bezprostřední blízkosti hlavní výpravní budovy železniční stanice Brno

23.11.2018

Na základě závazného stanoviska vydaného městskou částí Brno – střed, Odborem životního prostředí ze dne 03.08.2018 Vám oznamujeme, že byl udělen souhlas s kácením 4ks pajasanů žláznatých (Ailanthus alissima), které proběhne v termínu 24.-25.11.2018. Kácení dřevin bude provedeno z důvodu územního řízení vedeného stavebním úřadem pro stavbu „Revitalizace výpravní budovy železniční stanice Brno hlavní nádraží“.

 

Vedení společnosti

Brno new station development a.s.

 

 

Příloha – Úřad_městské_části_Brno-střed_Závazné...

Informace pro nové zájemce o uzavření rezidentních smluv na odstavných plochách

31.10.2018

Z důvodu velké obsazenosti odstavných ploch jsme byli nuceně pozastavit uzavírání smluvních vztahů s rezidenty v lokalitě GRAND, tj. odstavná plocha na ulici Benešova a v lokalitě PLATAN, tj. odstavná plocha u restaurace Bogota na ulici Nádražní.
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás s důvěrou obraťte.

Vedení společnosti

Brno new station development a.s.

Nabídka volných prostor k pronájmu

31.10.2018

V současné chvíli máme k dispozici volné prostory k pronájmu v hlavní výpravní budově železniční stanice Brno hlavní nádraží.
Prvním prostorem je prodejna v 1. nadzemním podlaží o celkové rozloze 22,1 m². Prodejna se nachází v levém křídle výpravní budovy.
Dále je možné pronajmout kanceláře v 2. nadzemním podlaží o celkové rozloze 82,32 m².

Vedení společnosti

Brno new station development a.s.

Informace o pronájmu odstavných ploch v lokalitě GRAND, POŠTA hl. n., BOGOTA a MALÁ AMERIKA

22.10.2018

Jako jedna z významných činností Společnost Brno new station development a.s. je pronájem odstavných ploch ve čtyřech lokalitách města Brna.

První z lokalit je odstavná plocha s názvem GRAND. Odstavná plocha se nachází na Benešově ulici, za starým autobusovým nádražím. V současné době je zde celková kapacita pro 117 automobilů. Měsíční částka za pronájem rezidentům činí 2.500,- Kč bez DPH. Samozřejmě je možné využít odstavnou plochu k běžnému užití, a to za...

Chyba | Brno new station development

Chyba

Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.